Почетна Свет Белата куќа ги објави клучните точки од новата стратегија на Трамп за Иран
Свет

Белата куќа ги објави клучните точки од новата стратегија на Трамп за Иран

13/10/2017 - 13:13 19 прегледи
Белата куќа ги објави клучните точки од новата стратегија на Трамп за Иран