Почетна Свет Кина со апел до Трамп да не се повлекува од Договорот со Иран
Свет

Кина со апел до Трамп да не се повлекува од Договорот со Иран

13/10/2017 - 12:57 37 прегледи
Кина со апел до Трамп да не се повлекува од Договорот со Иран