Почетна Свет Трамп ќе објави дали се повлекува од иранскиот нуклеарен договор
Свет

Трамп ќе објави дали се повлекува од иранскиот нуклеарен договор

13/10/2017 - 10:16 22 прегледи
Трамп ќе објави дали се повлекува од иранскиот нуклеарен договор