Почетна Свет Гутереш: Продолжува соработката со САД и покрај повлекувањето од УНЕСКО
Свет

Гутереш: Продолжува соработката со САД и покрај повлекувањето од УНЕСКО

13/10/2017 - 10:01 26 прегледи
Гутереш: Продолжува соработката со САД и покрај повлекувањето од УНЕСКО