Г7 се закани со засилени санкции врз Северна Кореја - А1он
Почетна Свет Г7 се закани со засилени санкции врз Северна Кореја
Свет

Г7 се закани со засилени санкции врз Северна Кореја

13/10/2017 - 07:41 38 прегледи
Г7 се закани со засилени санкции врз Северна Кореја