Почетна Свет Хамас и Фатах се договорија владата да ја преземе oдговорност во Газа
Свет

Хамас и Фатах се договорија владата да ја преземе oдговорност во Газа

12/10/2017 - 17:09 40 прегледи
Хамас и Фатах се договорија владата да ја преземе oдговорност во Газа