Почетна СпортФудбал Швајцарско обвинителство со истрага против поранешниот генерален секретар на ФИФА, Џером Волке
Фудбал

Швајцарско обвинителство со истрага против поранешниот генерален секретар на ФИФА, Џером Волке

12/10/2017 - 16:08 21 прегледи
Швајцарско обвинителство со истрага против поранешниот генерален секретар на ФИФА, Џером Волке