Почетна Регион Турција ќе ги затвора граничните премини со Ирачки Курдистан
Регион

Турција ќе ги затвора граничните премини со Ирачки Курдистан

12/10/2017 - 13:46 37 прегледи
Турција ќе ги затвора граничните премини со Ирачки Курдистан