Почетна Свет САД и Русија продолжуваат со дипломатските напори за решавање на севернокорејската криза
Свет

САД и Русија продолжуваат со дипломатските напори за решавање на севернокорејската криза

26/09/2017 - 14:05 46 прегледи
САД и Русија продолжуваат со дипломатските напори за решавање на севернокорејската криза