Почетна Свет Лавров: Трамп и Ким се како деца во градинка кога ќе се степаат
Свет

Лавров: Трамп и Ким се како деца во градинка кога ќе се степаат

23/09/2017 - 10:54 108 прегледи
Лавров: Трамп и Ким се како деца во градинка кога ќе се степаат