Турција: Референдумот во Ирачки Курдистан е нелегитимен - А1он
Почетна Свет Турција: Референдумот во Ирачки Курдистан е нелегитимен
Свет

Турција: Референдумот во Ирачки Курдистан е нелегитимен

23/09/2017 - 10:07 15 прегледи
Турција: Референдумот во Ирачки Курдистан е нелегитимен