Почетна Свет Најмалку 25 загинати при пожар во исламско училиште во Малезија
Свет

Најмалку 25 загинати при пожар во исламско училиште во Малезија

14/09/2017 - 09:24 10 прегледи
Најмалку 25 загинати при пожар во исламско училиште во Малезија