Почетна Економија Заев најави нов пакет мерки за привлекување странски инвестиции
Економија

Заев најави нов пакет мерки за привлекување странски инвестиции

13/09/2017 - 15:06 92 прегледи
Заев најави нов пакет мерки за привлекување странски инвестиции