Почетна Актуелно Жерновски ги повика приврзаниците да гласаат за кандидадот на СДСМ
Актуелно

Жерновски ги повика приврзаниците да гласаат за кандидадот на СДСМ

13/09/2017 - 13:59 1,797 прегледи
Жерновски ги повика приврзаниците да гласаат за кандидадот на СДСМ