Почетна Свет Португалија побара помош од ЕУ за справување со огнената стихија
Свет

Португалија побара помош од ЕУ за справување со огнената стихија

13/08/2017 - 18:48 54 прегледи
Португалија побара помош од ЕУ за справување со огнената стихија