Почетна Свет Шојгу ги повика меѓународните организации да испратат хуманитарна помош во Сирија
Свет

Шојгу ги повика меѓународните организации да испратат хуманитарна помош во Сирија

13/08/2017 - 18:38 64 прегледи
Шојгу ги повика меѓународните организации да испратат хуманитарна помош во Сирија