Почетна Свет Шулц уверен дека може да ја замени Меркел на функцијата канцелар на Германија
Свет

Шулц уверен дека може да ја замени Меркел на функцијата канцелар на Германија

13/08/2017 - 16:13 30 прегледи
Шулц уверен дека може да ја замени Меркел на функцијата канцелар на Германија