Билансот на загинатите во земјотресот во Сечуан се се зголеми на 25 лица - А1он
Почетна Свет Билансот на загинатите во земјотресот во Сечуан се се зголеми на 25 лица
Свет

Билансот на загинатите во земјотресот во Сечуан се се зголеми на 25 лица

13/08/2017 - 15:17 108 прегледи
Билансот на загинатите во земјотресот во Сечуан се се зголеми на 25 лица