Почетна Свет Стотици лица протестираа во Калифорнија поради демонстрациите во Шарлотсвил
Свет

Стотици лица протестираа во Калифорнија поради демонстрациите во Шарлотсвил

13/08/2017 - 12:03 98 прегледи
Стотици лица протестираа во Калифорнија поради демонстрациите во Шарлотсвил