Почетна Свет ВИДЕО: Најмалку три лица загинаа, а 35 се повредени, за време на протестите во Шарлотсвил
Свет

ВИДЕО: Најмалку три лица загинаа, а 35 се повредени, за време на протестите во Шарлотсвил

13/08/2017 - 09:34 66 прегледи
ВИДЕО: Најмалку три лица загинаа, а 35 се повредени, за време на протестите во Шарлотсвил