Почетна Македонија Пороен дожд, грмежи и засилен ветер северно од Куманово
Македонија

Пороен дожд, грмежи и засилен ветер северно од Куманово

12/08/2017 - 21:10 420 прегледи
Пороен дожд, грмежи и засилен ветер северно од Куманово