Почетна Свет Земјотрес со јачина од 5,9 степени го погоди Чиле
Свет

Земјотрес со јачина од 5,9 степени го погоди Чиле

12/08/2017 - 18:36 22 прегледи
Земјотрес со јачина од 5,9 степени го погоди Чиле