Почетна Актуелно Полиција прво со автомобил бркала малолетници, по што еден полицаец со службен пиштол ранил двајца
Актуелно

Полиција прво со автомобил бркала малолетници, по што еден полицаец со службен пиштол ранил двајца

12/08/2017 - 14:02 932 прегледи
Полиција прво со автомобил бркала малолетници, по што еден полицаец со службен пиштол ранил двајца