ВИДЕО: Преплашената Бритни избега од сцената

ВИДЕО: Преплашената Бритни избега од сцената

Концертот на поп принцезата Бритни Спирс во Лас Вегас беше прекинат, откако на сцената втрча маж. Обезбедувањето реагираше со молскавична брзина и мажот бил фрлен на под.

– Има ли пиштол?, непрекинато прашувала преплашената Бритни, јави ТМЗ.

Пејачката била во шок, а концертот прекинат. Како што се заклучи подоцна, пиштолот сепак немало, а мажот кој влета на сцената бил 37-годишниот Џес Веб. Тој на концертот во Планет Холивуд, на почетокот се однесувал немирно, а кога обезбедувањето го замолило да се смири, тој влегол на сцената.

Поврзани вести

„Бајага и Инструктори“ на „Супер Скопје“... Во рамки на новата музичка манифестација „Супер Скопје“ вечер на Кејот „13 Ноември“ во главниот град ќе настапат „Бајага и Инструктори“. Синоќа на ...
„А а а а многу добра песна“ нов хит на Ајтунс... Делото насловено „А а а а многу добра песна“ станува се попопуларно меѓу корисниците на Ајтунс, а она што го разликува од останатите е тоа што се рабо...
Соопштение на лекарска ординација стана хит на инт... Еден лекар во Босна и Херцеговина на влезот на својата ординација објави соопштение, кое стана хит на социјалните мрежи во регионот. Имено, лекарот...
Колку спијат успешните луѓе?... Научниците до сега со многу истражување се обидувале да докажат дека недостигот на сон влијае на успехот и дека за напредување во работата многу е важ...
Најави од Нетфликс: Се снима нов ситком со Мајкл Д... Нетфликс најави свој голем проект – ситком серијата „The Kominsky Method” во која ќе глумат Мајкл Даглас и Алан Аркин. „The Kominsky Method” ќе им...
Почнува првиот фестивал „Супер Скопје“... Нова музичка манифестација „Супер Скопје“ почнува вечер на Кејот „13 Ноември“ во главниот град. Во наредните петоци и саботи манифестацијата ќе се ...