Почетна Свет Лавров: Одземањето на дипломатскиот имот, кражба среде бел ден
Свет

Лавров: Одземањето на дипломатскиот имот, кражба среде бел ден

17/07/2017 - 16:39 385 прегледи
Лавров: Одземањето на дипломатскиот имот, кражба среде бел ден