Почетна Свет Венецуела: Едно лице е застрелано при синоќешните протести против Мадуро
Свет

Венецуела: Едно лице е застрелано при синоќешните протести против Мадуро

21/04/2017 - 18:32 31 прегледи
Венецуела: Едно лице е застрелано при синоќешните протести против Мадуро