ВИДЕО: Водител на ТВ емисија во живо „случајно“ нацрта пенис и стана хит на интернет

ВИДЕО: Водител на ТВ емисија во живо „случајно“ нацрта пенис и стана хит на интернет

Унгарскиот спортски аналитичар во емисијата „Треш Ток“, додека во живо даваше стручни коментари за НХЛ хокејарскиот натпревар помеѓу Колорадо и Винипег, „случајно” нацрта пенис, па ги насмеа сите.

И иако тој ја задржа ладнокрвноста, додека неговите колеги „паѓаа“ од смеа, ретко кој верува дека ова било случајно.

На социјалните мрежи се покренаа расправи, а некои претпоставуваат дека станува збор за облог.

„Можеби на половина пат тој и сфати дека ја згреши работа, па реши да го одигра тоа до крај“ и „Жените своите емисии ги рекламираат со задници и гради, а машките се снаоѓаат како знаат и умеат“, се само дел од коментарите.

Поврзани вести

Мачки – средства против стрес на работа во Ј... Јапонија е земја каде луѓето остануваат долго време на работа и речиси цело време се изложени на стрес. Но една компанија тврди дека има лек - мачки...
Фенг Шуи: За љубов, среќа и успех потребни се само... Фенг Шуи филозофијата порачува дека растенијата се основата за добра енергија. Освен тоа што носат рамнотежа и позитивност, некои растенија наводно...
Најавени нови епизоди од анимираниот хит „Пепа Пра... Креаторот на брендот „Пепа Прасе“ Ентертејмент Уан (Entertainment One), соопшти дека планира да сними нови 117 епизоди од истоимениот анимиран филм. ...
Се продава приватниот авион на Елвис Присли... Приватниот авион кој му припаѓал на американскиот музичар Елвис Присли ќе биде понуден на аукција откако 30 години стоеше на пистата во американската ...
Македонски дизајн на изложба на меѓународниот фест... Изложба насловена „Помеѓу” на дизајн производи произведени од страна на шестмина млади македонски брендови во период 2016 - 2017 година ќе биде постав...
Папата Франциско ја праша Меланија дали Трамп го х... Папата Франциско на сопругата на американскиот претседател Донад Трамп, Меланија на денешната средба во Апостолската палата и постави малку чудно праш...