Почетна СпортКошарка Панатинаикос победи на гостувањето кај Галатасарај во кошаркарската Евролига
Кошарка

Панатинаикос победи на гостувањето кај Галатасарај во кошаркарската Евролига

03/02/2017 - 20:01 25 прегледи
Панатинаикос победи на гостувањето кај Галатасарај во кошаркарската Евролига