Почетна СпортФудбал Вандали ја оштетиле статуата на Меси во Буенос Аирес
Фудбал

Вандали ја оштетиле статуата на Меси во Буенос Аирес

11/01/2017 - 15:56 44 прегледи
Вандали ја оштетиле статуата на Меси во Буенос Аирес