Почетна Свет На Филипини земјотрес со јачина од 7,4 степени
Свет

На Филипини земјотрес со јачина од 7,4 степени

15/10/2013 - 10:06 202 прегледи
На Филипини земјотрес со јачина од 7,4 степени